پاورپوینت سازه های بتن آرمه و توضیحاتی مختصر در مورد اجرای آن

مطالب دیگر:
📃خرید و دانلود طرح توجیهی تولید پنکه سقفی📃گزارش کارآموزی در شرکت صنایع پودر مهرباران آشنایی با بخش های مختلف صنعت رنگ📃بررسی ارتباط میان سبكهاي مديريت و رهبري مديران در دبيرستانها📃بررسی اجزا و سیستم های طيف سنجي و کاربردهای آن📃دانلود نمونه سوالات آزمون آزاد كارداني به كارشناسي حسابداري صنعتي📃ی مديريت پروژه و مدل سازي سيستمي فرآيند به همراه نمونه موردی شركت كارينو تولید کننده دستگاه های خشک📃بررسی و سيري در زندگاني بانوي بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)📃جريان سرمايه گذاري خارجي در كشورهاي توسعه نيافته📃بررسی کاربردها و اصول و اجزای راديوگرافي📃ارائه مدلی بر پايه گراديان جهت برآورد يا تنظيم ماتريسهاي OD📃بررسی بند پرواز و بخش های مختلف فرودگاه بین‌المللی امام خمینی📃بررسی دیدگاه ها و عوامل موثر بر تعلیم و تربیت و بررسی عرفان اسلامی📃پیشینه تحقیق و چارچوب نظری در خصوص بررسی رابطه بین میزان باورهای دینی و سلامت روان📃پیشینه تحقیق و ادبیات نظری در خصوص نگرش و دیدگاه مردان و خشونت نسبت به زنان📃بررسی مكانيك مايعات و هيدروليك و تحت فشارهوا📃بررسی شاهنامه فردوسی و زنان برجسته و نامدار در شاهنامه📃سيري در انديشه و احوال شهيد سيدحسن مدرس (ره)📃بررسی حروف اضافه رابط بين زمان و مکان در زبان انگلیسی📃بررسی هنر و معماری بین النهرین📃بررسی جامع شکنجه و کشتار جمعی و ماده ها و مصوبات جهانی پیرامون آنها
توضیحات: فایل ،در حجم 76 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه. بخشی از متن: 1- ساختمانهاي بتني: ساختمان بتني ساختماني است كه براي اسكلت اصلي آن از بتن آرمه (سيمان، شن، ما سه و فولاد به صورت ساده يا آجدار) استفاده شده باشد. در ساختمانهاي بتني سقفه دانلود پاورپوینت سازه های بتن آرمه و توضیحاتی مختصر در مورد اجرای آن,پاورپوینت سازه های بتن آرمه,پاورپوینت مراحل اجرای سازه بتنی,اصول اجرای سازه بتن آرمه,پاورپوینت سازه های بتن آرمه و توضیحاتی مختصر در مورد اجرای آن,سازه های,سازه بتنی|32019670|bevaghtdanesh
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت سازه های بتن آرمه و توضیحاتی مختصر در مورد اجرای آن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.توضیحات:
فایل ،در حجم 76 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

1- ساختمانهاي بتني: ساختمان بتني ساختماني است كه براي اسكلت اصلي آن از بتن آرمه (سيمان، شن، ما سه و فولاد به صورت ساده يا آجدار) استفاده شده باشد. در ساختمانهاي بتني سقفها بوسيله تاوه (دالهاي بتني) پوشيده مي‌شود. و يا از سقفهاي تيرچه و بلوك و يا ساير سقفهاي پيش ساخته استفاده مي‌گردد. و براي ديوارهاي جداكننده (پارتيشن) ممكن است ازانواع آجر مانند سفال تيغه‌اي، آجر ماشيني سوراخ دار آجر معمولي كوره و يا تيغه گچي و يا چوب استفاده شود ممكن است از ديوارهاي بتن آرمه نيز استفاده شود. به هر حال اولين نوع ساختمان شاه تيرها و ستونها از بتن آرمه ساخته مي‌شود.

مراحل مختلف ساخت يك ساختمان :
- بازديد زمين و ريشه كني: قبل از شروع هر نوع عمليات ساختماني بايد محل ساختمان بازديد شده و وضعيت و فاصله آن نسبت به خيابانها و جاده‌هاي اطراف مورد بازديد قرار بگيرد و همچنين پستي و بلندي و ساير عوارض زميني مي‌بايستي بوسيله مهندسين نقشه بردار تعيين گردد و همچنين بايد محل چاههاي فاضلاب و چاههاي آبهاي قديمي و مسير قنات قديمي كه ممكن است در هر زميني موجود باشد تعيين شده و محل آن نسبت به پي سازي مشخص گردد. و در صورت لزوم مي‌بايد اين چاهها با بتن و يا شفته پر شود و محل احداث ساختمان نسبت به مين تعيين شود و نسبت به ريشه كني (كندن ريشه‌هاي نباتي كه ممكن است در زمين روئيده باشد) آن محل اقدام شود و خاكهاي اضافي به بيرون حمل گردد و بالاخره بايد شكل هندسي زمين و زواياي آن كاملاً‌ معلوم شده و با نقشه ساختمان مطابقت داده شود.
و...

فهرست مطالب:
ساختمانهاي بتني
مراحل مختلف ساخت يك ساختمان
بازدیدزمین و ریشه کنی
پياده كردن نقشه
رپر ( پنچ مارك )
گوبرداری
پی کنی
انواع پی
پی سازی و بتن مگر
شناژ و فونداسیون
آرماتور بندي و خم كردن آرماتورها
وصله کردن آرماتور
آرماتور بندي ريشه ستون
چگونه شبكه ميل گرد ستون را به ريشه متصل كنيم؟
بتن سازی و بتن ریزی
مصالح سنگی
آب در بتن
اثر ناخالصيهاي آب بر روي بتن
سیمان
انبار کردن سیمان
نسبت‌هاي مخلوط كردن اجزاي بتن
روش های بتن سازی
بتن ريزي و متراكم كردن آن
نگهداری بتن
بتن ریزی در هوای گرم
پدستال-كرسي ستون
ايزولاسيون پي
قیر
ملات ماسه سيمان براي پوشش روي قير و گوني
ستون های بتنی
بتن ریزی ستون
تيرها در ساختمان‌هاي بتني
سقفهاي تيرچه بلوك
تیرچه
بلوک
كلاف عرضي
مراحل مختلف اجراء سقف تيرچه بلوك
پله
دیوار
پانلهاي گچي و سيماني
نحوه كار گذاشتن نعل در گاهها
خط تراز
نحوه استفاده از چاك لاين و شيلنگ تراز
درز انبساط
گالری تصاویر

این فایل با فرمت پاورپوینت در 76 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.
هدیه محصول:
فایل word آرماتور و نقش آن در ساختمانهاي بتني (21صفحه)