گزارش کارآموزی مشاوراملاک

مطالب دیگر:
📂پیشینه و مبانی نظری ساختار فضاي سبز در توسعه پايدار شهری📂پیشینه و مبانی نظری ساختار مالکیت و نگهداری موجودی های نقدی📂پیشینه و مبانی نظری ساختار مغز و عملکرد آن و فرایند خلاقیت📂پیشینه و مبانی نظری ساختارحافظه📂پیشینه و مبانی نظری ساختارمغز و سنجش خلاقیت📂پیشینه و مبانی نظری سازگاری و تحلیل رفتار متقابل📂پیشینه و مبانی نظری سازگاري روانشناختي📂پیشینه و مبانی نظری سازگاری زناشویی📂پیشینه و مبانی نظری سازمان امورمالیاتی📂پیشینه و مبانی نظری سازماندهی فضای سیاسی📂دانلود کتاب زبان بدن اثرآلن پیز📂پیشینه و مبانی نظری سبک‌های دل‌بستگی📂پیشینه و مبانی نظری ستون فقرات،عضلات ناحیه پشت،انعطاف پذیری و عارضه کیوز📂پیشینه و مبانی نظری سر سختی📂پیشینه و مبانی نظری سرشت و منش📂پیشینه و مبانی نظری سرطان پستان📂پیشینه و مبانی نظری سرطان📂پیشینه و مبانی نظری سرمایه اجتماعی و جرم شناسی📂پیشینه و مبانی نظری سرمایه اجتماعی و سازگاری اجتماعی📂پیشینه و مبانی نظری سرمایه اجتماعی ونظریان دانشمندان در باره آن
پيشگفتار ارتباطات در عصر حاضر و در آغاز قرن بيست و يكم الفباي زندگي صنعتي¸ مدرن و متمدن، جوامع مترقي اين كره خاكي را تشكيل مي‎دهد. اهميت ارتباطات و در معنايي ساده‎تر تبادل اطلاعات بين جوامع بشري و انسان‎ها كه تشكيل دهنده جوامع بشري مي‎باشند و در عصر گزارش کاراموزی ,مشاور املاک ,رشته کامپیوتر|32019665|bevaghtdanesh
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان گزارش کارآموزی مشاوراملاک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.پيشگفتار
ارتباطات در عصر حاضر و در آغاز قرن بيست و يكم الفباي زندگي صنعتي¸ مدرن و متمدن، جوامع مترقي اين كره خاكي را تشكيل مي‎دهد. اهميت ارتباطات و در معنايي ساده‎تر تبادل اطلاعات بين جوامع بشري و انسان‎ها كه تشكيل دهنده جوامع بشري مي‎باشند و در عصر امروز حضور آن مهم و حائز اهميت است كه به زعم بزرگان علم در جهان امروز اگر كسي خود را بي نياز از تبادل اطلاعاتي بداند در حقيقت دچار توهمي بزرگ از يك محيط پر رمز و واقعيت گشته و در حقيقت از آمادگي لازم براي ورود به قرن بيست و يكم برخودار نمي‎باشد و از قافله به شدت عقب مانده است.
پيشرفت علم و فن در جهان امروز آن قدر سريع و شتابان است كه هرگز هيچ كشور مقتدري در دنيا خود را از دريافت اخبار و اطلاعات مربوط به مراكز ديگر با كشورهاي ديگر بي نياز نمي‎داند. حتي كشورهاي در حال توسعه، يا حتي كشورهاي فقير به تناوب سود مي‎برند.
اگر حادثه‎اي در نقطه‎اي از جهان روي داد با مخابره خبر آن، در عرض كمتر از يك صدم ثانيه به سراسر جهان همه مردم دنيا به كمك اين قسمت از كره خاكي مي‎شتابند و همه اين‎ها ممكن نيست مگر به وسيله تكنولوژي ارتباط و اطلاعات گسترش سيستم‎هاي اطلاعاتي در سراسر جهان از قبيل ماهواره‎ها، سيستم‎هاي مايكروويو، سيستم‎هاي اطلاعات كامپيوتري و غيره… جهان بزرگ ما را تبديل به يك دهكده كوچك كرده است، به طوري كه هر فرد از هر مليتي در دورترين فاصله كره خاكي مي‎تواند در آن واحد با ديگري ارتباط برقرار كند و هر اتفاقي هرچقدر كوچك و بي اهميت توسط سيستم‎هاي پيشرفته تبادل اطلاعات به دورترين فاصله از آن نقطه مخابره مي‎شود، گو اينكه فاصله در جهان ما از بين رفته و بعد جغرافيايي كره زمين و چه بسا فضاي كيهاني تبديل به مسافتي كوتاه شده است.نحوه فعاليت بنگاه هاي مشاور املاک

الف) نحوه فعاليت بنگاه هاي مشاور املاک متناسب با نوع عملکرد فروشنده:

روال کار در بنگاه هاي املاک عمدتاً بدين نحو مي باشد که افرادي که درصدد فروش املاک خود مي باشند يا مستقيماً به آژانس املاک مراجعه نموده و با اعلام مشخصات ملک خود شرايط فروش ملک خود را به آنها بيان مي کنند يا از طريق آگهي هاي روزنامه اين کار را انجام مي دهند.

ب) نحوه فعاليت بنگاه هاي مشاور املاک متناسب با شرايط خريداران :

دسته اول از خريداران

دسته اول از خريداران شهرونداني هستند که براي تهيه مسکن يا زمين يا ... به آژانس ها مراجعه مي کنند و در ابتدا خود مشاورين آژانس ها وارد گفتگو مي شوند. اگر اين دسته از خريداران براي خريد ملک يا آپارتمان به صورت نقدي قصد معامله داشته باشند. مشاورين آنها را به بساز و بفروش هايي ممکن است خودشان نيز شريک آنها باشند معرفي مي کنند.

اما اگر همين شهروندان قصد خريد اقساطي و ... داشته باشند. فايل هاي فوق را به آنها مي دهند. در نهايت نيز در صورت توافق با يکديگر، ملک مورد نظر را رويت کرده و براي انعقاد قرارداد فروشنده را به دفتر خود دعوت مي کنند. در اين صورت طرفين با ملاحظه اسناد مالکيت و مدارک يکديگر، مقدمات انعقاد قرارداد را فراهم مي نمايند. در اين مرحله اتحاديه املاک دارد عمل شده و بيع مامه هاي چاپي اي را به آژانس هاي املاک ارايه مي نمايد. در مرحله آخر کافي است مشاور املاک اسامي خريدار، فروشنده و مشخصات ملک مورد معامله و ساير ضوابط و شرايط معامله را در جاهاي خالي پر کند.

دسته دوم از خريداران

دسته دوم از خريداران ممکن است بساز و بفروش ها باشند که عمدتاً خانه هاي کلنگي و زمين ها را از طريق مشاورين از فروشنده خريداري مي کنند. بايد دانست که فعاليت عمده و گسترده مشاورين در اين مرحله و جايي که خود به عنوان خريدار وارد عمل مي شوند متمرکز است.